Ayhan Günyıl’ın Müzik Dünyasına Kazandırdığı Yetenek Özge Çelikırmak Programımızda Bayram Konseri Verdi

ö-ana

Usta müzisyen Ayhan Günyıl’ın müzik dünyasına kazandırdığı yetenekli yorumcu Özge Çelikırmak TRT FM’de Michael Kuyucu’nun Programına Konuk oldu. “An gelir” adlı ilk teklisini 2016 Haziranında müzik marketlere sunan ve profesyonel müzik dünyasına merhaba diyen Özge Çelikırmak, programda Türk popunun klasiklerinden oluşan bir konser verdi. Müzikle dolu bir hayat geçirdiğini söyleyen genç yorumcu, beş yıl TRT İstanbul Radyosu Çok Sesli Gençlik Korosunda soprano olarak görev aldıktan sonra , İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarında ses eğitimi bölümünden mezun oldu.

ö2

ö3

İlk şarkısı “An Gelir” ile ilk merhabasını müziksevere sunan Özge Çelikırmak yakında dört şarkılık bir maxi single yayınlayacağını ama öncesinde “An Gelir” adlı ilk teklisine bir remix hazırlayacağını söyledi.

ö4

ö6

Özge Çelikırmak, Michael Kuyucu’nun TRT FM’deki programında on bir şarkılık bir akustik radyo konseri verdi. 70lerden 90lara hit olmuş şarkılardan oluşan bir radyo konseri veren Özge Çelikırmak, programda “Son Perde”  -“Çocuklar Gibi”- “ Söz Vermiştin”- “Unutama Beni”- “Yolcu Yolunda Gerek”- “Mor Menekşe”- “Ben Varım” gibi Türk popunun sevilen klasiklerini canlı yorumladı.  Özge Çelikırmak’a orkestrada Gökhan Uzunlar (Klavye) – Yaşar Kılıç (Bas Gitar) – Tuna Eryılmaz (Gitar) ve Halil Erdoğan (Flüt ve Saksafon) eşlik etti.

ö5

Paylaş