Mustafa Akay TRT FM’de Nostalji Dinletisi Sundu

1990 yılından günümüze kadar sahne yaşamına devam eden, 2002 yılında yayınladığı “Esirin Oldum” adlı ilk albümü ile müzik endüstrisine merhaba diyen Mustafa Akay, “Sen Aşk” adlı albümü ve akustik performansı ile TRT FM’de Michael Kuyucu’nun Programına Konuk Oldu.

Mustafa Akay, uzun yıllar albüm yapmamasına rağmen sahne hayatına devam ettiğini ve müzikten asla kopmayı düşünmediğini söyledi. Geçmişte Alem Fm – Radyo D  ve Radyo Tatlıses’te program yapan Mustafa Akay TRT FM’de “İstanbul İstanbul Olalı” – “Ben Böyleyim” – “Hep Böyle Kal” – “Fabrika Kızı” gibi sevilen on nostaljik şarkı seslendirdi. Mustafa Akay’a orkestrada usta aranjör Ceyhun Çelik (klavye), Mert Birol (Gitar), Burak Özdemir (Ud) ve Hüseyin Öngen (perküsyon) eşlik etti.

Mustafa Akay’ın TRT FM’de Michael Kuyucu’nun Programında Seslendirdiği “Ben Böyleyim” Adlı Klasiği Dinlemek için Tıklayın:

[gap height=”50″]

[cq_vc_cqcarousel displaystyle=”gallery” images=”5152,5151,5150″ slidestoshow=”5″ thumbstoshow=”7″ thumbwidth1=”320″ thumbheight1=”200″ thumbwidth2=”120″ thumbheight2=”80″ onclick=”lightbox” customlinktarget=”_self” dots=”yes” arrows=”yes” largeimagearrows=”yes” autoplay=”no” autoplayspeed=”4000″]
Paylaş